JEROZOLIMA i BETLEJEM
JEROZOLIMA i BETLEJEM

JEROZOLIMA: Góra Oliwna, Wzgórze Świątynne, meczet Al Aksa, Via Dolorosa (Droga Krzyżowa), Golgota, Bazylika Grobu Pańskiego, BETLEJEM: Bazylika Narodzenia i MORZE MARTWE w jeden dzień  z polskim przewodnikiem!

KUP TERAZ ZA 375 PLN I NIE MARTW SIĘ WZROSTEM KURSU DOLARA !!!

CZY W JEROZOLIMIE JEST BEZPIECZNIE? SPRAWDĹš TUTAJ ...>>>
 
brak ocen 375,00 zł Wybierz opcje
JEROZOLIMA i BETLEJEM z TABY
JEROZOLIMA i BETLEJEM z TABY

Jerozolima: Góra Oliwna, Wzgórze Świątynne, meczet Al Aksa, Via Dolorosa ( Droga Krzyżowa), Golgota, Bazylika Grobu Pańskiego, Betlejem: Bazylika Narodzenia i Morze Martwe. OFERTA SPECJALNA  – NAJNIŻSZA CENA PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM W PLN ! ZAMÓW RÓWNIEŻ WYCIECZKĘ DO PETRY - W PAKIECIE DODATKOWY RABAT 15 USD!

brak ocen 370,00 zł375,00 zł Wybierz opcje
KAIR i PIRAMIDY
KAIR i PIRAMIDY

Kair - stolica Egiptu, Piramidy w Gizie i Sfinks, Narodowe Muzeum Egiptu ze słynnymi skarbami Tutanchamona  z polskim przewodnikiem!  WYCIECZKA DOSTĘPNA TYLKO  SAMOLOTEM Z POWODU REMONTU DROGI!

brak ocen 90,00 zł175,00 zł Wybierz opcje
KAIR SAMOLOTEM
KAIR SAMOLOTEM

Kair, stolica Egiptu, Piramidy w Gizie i Sfinks, Narodowe Muzeum Egiptu ze słynnymi skarbami Tutanchamona oraz mumie faraonów Egiptu,  orientalne bazary, zgiełk miasta i niezapomniane widoki, to wszystko tworzy niezwykły i niezapomniany charakter tego miasta.

TERAZ PROMOCYJNA CENA NA WAKACJE 2015  NAJNIŝSZYM KURSIE DOLARA TYLKO 3,5!!!!
brak ocen 800,00 zł810,00 zł Wybierz opcje
LUKSOR i KARNAK
LUKSOR i KARNAK

Luksor i Karnak, to podróż w czasie do historycznej stolicy Egiptu jaką były Teby.  W tej podróży zwiedzamy świątynię Amona Re - Karnak, świątynię Hatszepsut, Kolosy Memnona i Dolinę Królów. NAJNIŻSZA CENA PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM W PLN !!!

brak ocen 815,00 zł820,00 zł Wybierz opcje
NURKOWANIE DLA AMATORÓW
NURKOWANIE DLA AMATORÓW

Wycieczka na nurkowanie to atrakcja, którą polecamy wszystkim! Morze Czerwone to wymarzone miejsce do tego, by zajrzeć pod wodę po raz pierwszy w życiu i najczęściej nie ostatni. Pierwsze nurkowanie pozostaje na długo w pamięci, polecamy jako jedną z największych atrakcji.

brak ocen 160,00 zł250,00 zł Wybierz opcje
LOT SPADOCHRONEM
LOT SPADOCHRONEM

Parasailing to najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób na przeżycie niezapomnianych wrażeń, dotąd dostępnych tylko dla wąskiego grona lotniarzy i spadochroniarzy. Lot spadochronem przyczepionym do motorówki to okazja zobaczenia panoramy Sharm el Sheikh z wysokości nawet do stu metrów nad lustrem wody.

brak ocen 210,00 zł280,00 zł Wybierz opcje
JEEP SAFARI ABU GALUM
JEEP SAFARI ABU GALUM

Safari Abu Galum to pełna niespodzianek podróż safari jeepami przez pustynię Półwyspu Synaj pośród wiosek beduińskich, wizyta w przepięknej oazie pośrodku gór, następnie przejażdżka wielbłądami brzegiem zatoki Akaba oraz wizyta na Blue Hole - miejscu znanym nurkom z całego świata.

brak ocen 70,00 zł140,00 zł Wybierz opcje
KOLOROWY KANION
KOLOROWY KANION

Kolorowy Kanion zachwyca swym pięknym kształtem, ciekawymi formacjami skalnymi, a przede wszystkim wspaniałymi barwami, których nie byłby w stanie namalować człowiek, a potrafiła namalować natura bogactwem minerałów zawartych w skałach.

brak ocen 70,00 zł140,00 zł Wybierz opcje
AQUAPARK SHARM EL SHEIKH
AQUAPARK SHARM EL SHEIKH

Aquapark - Aquablue - świat wodnej rozrywki, różnorodne zjeżdżalnie wodne, baseny duże i małe, wodospady i masaże wodne to miejsce, w którym można spędzić udany dzień pełen zabawy i niespodzianek. W CENIE OBIAD I NAPOJE SOFT ALL INLUSIVE!!!

brak ocen 105,00 zł165,00 zł Wybierz opcje
DELFINARIUM – SHOW
DELFINARIUM – SHOW
Delfinarium w Sharm el Sheikh zaprasza na imponujący pokaz inteligencji tych wodnych ssaków, który zachwyca dorosłych i bawi dzieci. Delfiny potrafią tańczyć, rysować, śpiewać i pokazywać niesamowite sztuczki ! Niezapomniana wycieczka dla odwiedzających Sharm el Sheikh!
brak ocen 35,00 zł70,00 zł Wybierz opcje
KLASZTOR ŚW. KATARZYNY i DAHAB
KLASZTOR ŚW. KATARZYNY i DAHAB

Pośród najwyższych pasm górskich Półwyspu Synaj znajduje się Klasztor Św. Katarzyny. W tym miejscu  zobaczyć można biblijny Gorejący Krzew oraz studnię, przy której Mojżesz poznać miał swoją przyszłą żonę. Klasztor wpisany jest na listę zabytków UNESCO.

 
brak ocen 60,00 zł120,00 zł Wybierz opcje