Ubezpieczenie na wakacje w Egipcie

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE NA WAKACJE W EGIPCIE POWINNO ZAWIERAĆ:

> Sumę ubezpieczenia nie niższą niż 200.000 PLN;

> Dodatkowe ubezpieczenie dla osób uprawiających sporty ekstremalne;

> Dodatkowe ubezpieczenie od chorób przewlekłych dla osób chorujących na nowotwór, astmę, cukrzycę epilepsję czy  choroby układu krążenia;

> Ubezpieczenie „od kosztów rezygnacji”

Na wszystkich wycieczkach fakultatywnych jesteście Państwo ubezpieczeni.

Ubezpieczenie posiadają wszyscy turyści przyjeżdżający na terytorium Egiptu, a polisa ubezpieczeniowa jest ważna podczas całego ich pobytu na terenie wszystkich krajów basenu Morza Śródziemnego. W przypadku wyjazdów zagranicznych, zgodnie z ustawą o usługach turystycznych, każde biuro podróży ma obowiązek, sprzedając wycieczkę, zapewnić klientowi ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą. W razie zachorowania lub innej sytuacji tego wymagającej należy zwrócić się do pilota lub przewodnika wycieczki.  W Państwa imieniu opiekun kontaktuje się ze służbami medycznymi, zapewnia transport do placówki medycznej oraz w razie potrzeby kontaktuje się również z Centrum Alarmowym firmy ubezpieczeniowej w Polsce.

Takie standardowe ubezpieczenie turystyczne jest ważne zarówno na terenie hotelu, jak również w sytuacji samodzielnego zwiedzania kurortu i w przypadku dalszych wyjazdów, np. samochodem z wypożyczalni.

Standardowe polisy oferowane przez biura podróży nie zawierają ubezpieczenia w przypadku zachorowań będących następstwem chorób przewlekłych oraz dla osób uprawiających sporty ekstremalne. W takich przypadkach należy zawrzeć dodatkową umowę ubezpieczenia.

Wykupując wczasy w Egipcie należy dokładnie sprawdzić zakres ubezpieczenia, jaki oferuje nam biuro podróży.


Jeśli potrzebują Państwo zwiększyć zakres ubezpieczenia ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM CENTRUM REZERWACJI +48 503 97 48 43

PEŁNA INFORMACJA NA TEMAT UBEZPIECZEŃ TURYSTYCZNYCH DO EGIPTU

 

 

 

Related posts

Leave a Comment