Drogi weekend majowy w Sharm el Sheikh

Weekend majowy 2014

Poszukując ofert na długi weekend majowy w Sharm el Sheikh trzeba przyznać, że polskie biura podróży uwielbiają „skroić” Polaka za to, że ma w końcu czas z wakacji skorzystać. Ceny wyjazdów na dni wolne od pracy są wyższe nawet dwukrotnie od tych proponowanych na wyjazdy w marcu czy kwietniu.

Poniżej lista najbardziej popularnych hoteli w Sharm el Sheikh oraz zestawienie cen na najbliższe tygodnie – na czas Wielkanocy oraz na Weekend Majowy.

Ceny w PLN za 1 osobę w pokoju DBL All Inclusive

[table id=14 /]

 W ostatnich tygodniach wakacje w Sharm el Sheikh można było kupić w wyjątkowo promocyjnych cenach. Zwykle za 1500 PLN można dostać hotel 3 gwiazdkowy, z daleka od plaży o dość niskim standardzie. Ostatnio w tych cenach pojawiły się nawet oferty 5 gwiazdkowe. Ale gdy tylko Polak ma wolne i chętnych będzie więcej – rynek turystyczny reaguje na zwiększony popyt dość znacznym podniesieniem cen. Wymienione powyżej hotele, które należą do najliczniej odwiedzanych w Sharm el Sheikh przez Polaków – w naszej ocenie cenami nie powinny sięgać powyżej 2000 PLN za tydzień. Jest mnóstwo innych bardziej atrakcyjnych hoteli, które na taką cenę oczywiście zasługują. Planując wyjazdy do Egiptu warto jednak wziąć pod uwagę te okazyjne zwyżki cen i wziąć urlop w terminie, w którym za wakacje nie będziemy przepłacać.

Related posts

Leave a Comment