Golf Tenis Squash

Pole golfowe przy hotelu Movenpick Jolie Ville 5* w Sharm el Sheikh. Jest to największe 18 – dołkowe pole golfowe w Egipcie.  Powierzchnia pola to 6585 jardów, a dodatkowym walorem pola golfowego jest występowanie osiemnastu jeziorek, zamieszkałych przez egzotyczne ptaki.  Klub jest oddalony od centrum miasta około 5km. Klub prowadzi zarówno kursy golfa dla początkujących, codzienne rozgrywki oraz mistrzostwa.

 W dzielnicy Nabq otwarte na powierzchni 130 hektarów powstaje właśnie 18-dołkowe pole golfowe z apartamentami do nabycia na terenie kompleksu Sinai Golf Heihgts.  Więcej szczegółów: SINAI GOLF HEIGHTS

 

Korty tenisowe przy hotelach Maritim Jollie Ville, Concorde el Salam czy Hilton Sharks Bay spełniają wymagania światowe i przyjmują gości z każdego hotelu. Do Sharm el Sheikh można się wybrać również na wakacje połączone z kursem tenisa ziemnego lub po prostu zamówić sobie kilka godzin przyjemnej rekreacji.

 

Squash – już od kilku lat w Sharm el Sheikh odbywają się mistrzostwa i rozgrywki squasha.  Sale znajdują się m.in. w hotelu Concorde el Salam i  Laguna Vista. Pasjonaci tego sportu mogą skorzystać z sali czy obejrzeć rozgrywki mistrzów, a dla tych, którzy jeszcze nie poznali przyjemności uprawiania tego sportu – organizowane są wakacyjne kursy.

 

Leave a Comment