Podwodne Oskary – Camel Dive Sharm el Sheikh

Camel Dive Sharm el Sheikh – najpopularniejsze centrum nurkowe

Międzynarodowe „Podwodne Oskary” zostały rozdane! Zakończyła się czternasta już z rzędu, edycja DIVER AWARDS, w którym głosowali czytelnicy Diver Magazine z całego świata. Konkurencja była bardzo silna.

„Produktem roku” ogłoszony został komputer nurkowy Suunto D9TX, a „Marką roku” w uhonorowaniu za satysfakcję klientów zostało Scubapro.

Najlepszą informacją jest jednak to, że wśród pasjonatów podwodnego świata nie blednie blask gwiazdy, jaką niewątpliwie jest Sharm el Sheikh! „Najlepszym centrum nurkowym” okrzyknięto bowiem, świętujące 25. rocznicę swego powstania Camel Dive Center, a Egipt wygrał w kategorii „Destynacja roku”, jako cudowne miejsce do nurkowania, położone blisko Europy, w bardzo przystępnej cenie. Ale to nie koniec! Najlepszym jachtem nurkowym roku („Liveboard of the year”) ogłoszony został „Whilrlwind”, na co dzień stacjonujący w porcie w Sharm el Sheikh.

Te wyróżnienia, świadczą o tym, że Sharm el Sheikh jest wymarzonym miejscem do nurkowania nie tylko ze względu na przepiękne rafy koralowe, ale dowodzą przede wszystkim tego, jak profesjonalnie podchodzą do tematu nurkowania pracujący tu ludzie.

27-02-2012

(źródło: divernet.com)

Related posts

Leave a Comment