Dziękujemy za głosowanie!

Kochani!

Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie i Wasze głosy! Dla nas to ważne, że Egipt jest w Waszych sercach i pomagacie nam promować krainę faraonów i mórz.

W kategorii Blogi Firmowe i Profesjonalne zajęliśmy z Waszą pomocą 25 miejsce na ponad 220 zgłoszonych stron.

Dochód z Waszych smsów zostanie przekazany na integracyjno – rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Dziękujemy!!!

… mamy niedosyt, że nie udało nam się wejść do finału i wołać głośniej „Sharm el Sheikh jest piękne!” … ale to już decyzja tych, którzy spojrzeli, a nie chcieli się przyłączyć. Szkoda, bo Egipt na serio potrzebuje naszego zrozumienia i wsparcia.

Nasza strona to największy polski portal o Sharm el Sheikh, to nasze miejsce dla pasjonatów Egiptu oraz przepięknego kurortu nad Morzem Czerwonym, który zauroczył tysiące Polaków. Opowieści i relacje z podróży, porady dla turystów, ciekawostki z życia i wyprawy w nieznane zakątki. Chcemy zachęcać Polaków do odwiedzania tego miasta, poznawania jego uroków i korzystania z atrakcji Egiptu, Półwyspu Synaj i Morza Czerwonego.

 Zapraszamy Was do aktywnego udziału w tym miejscu.

Opisz nam swoje wakacje w Egipcie, wydarzenia, wyprawy, wycieczki, hotel, po prostu wszystko, co zrobiło na Tobie wrażenie. Przewodnik SHARM EL SHEIKH to również miejsce dla Ciebie! Podziel się na naszym blogu swoją opinią i wiedzą na temat Egiptu.

Pozwól innym dowiedzieć się więcej o Sharm el Sheikh i innych miastach kraju Faraonów. Pokaż swoje zdjęcia z wakacji nad Morzem Czerwonym!

Najciekawsze relacje, reportaże i opinie  nagrodzimy książką, która na pewno przyda się podczas kolejnych wakacji w Egipcie: „Rozmówki Egipskie” Ignacy Nasalski.

Prześlij swój materiał na adres: poczta@e-sharm.pl

 

 

Related posts

Leave a Comment